hz.lv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pieteikums uz ACC.

2 posters

Go down

Pieteikums uz ACC. Empty Pieteikums uz ACC.

Post  apavss Ceturtdiena Marts 13, 2008 10:38 pm

* Toms - 15 gadi.
* #hz sēžu, irc niks apovits-
* Vispār vēlētos SLAP , SLAY , GAG , KICK , BAN , SAY , VOTE ..[iespējams sākumam daudz prasīts,bet esmu pieredzējis tajā lietā] .. Wink
* Slap - Tad,ja TS čalis būs palicis viens pats pret vairākiem CT un sēdēs 1 vietā vai vienkārši nepildīs misiju. [arī otrādi Ct un Ts]
Slay - Tad,ja kāds pēc slapošanas ignorē misiju.
Gag - Par lamāšanos uz parastiem mirstīgajiem spēlētājiem.
Kick - Ja pēc gaga viņš reconnectojās un/vai turpina lamāties.
Ban - Ja es būšu iegājis spectatoros un skatījies/vērojis un 100% sapratis,ka viņš lieto palīgprogrammas [permenently ban] + Vēl par to, ja lamāsies uz adminu/iem. [Uz 3 diennaktīm,vai vairāk,tas atkarīgs no 'uzbrauciena'] + Vēl par rasismu. piem.. [stulbais krievs/Latishi mud*ki un citiem. - bans uz nedēļu vai vairāk -atkal atkarīgs no teiktā teksta- uzbrauciena..]
Say - Lai atgādinātu spēlētājiem,ka jāpilda misija [Ts-c4 / CT -defuse c4]. + [Patvaļīgi kautko rakstīt vai runāt pa say ,kur nu vēl lamāties - NETAISOS. Say izmantošu tikai vajadzības gad.]
* Cstrike spēlēju jau 4 gadus, bet pēdējos 2 spēlēju nopietnāk.
* ROX / PAR / BANDA / vēl savā serverī,kuru pats esmu čīņījis.
* Vispār es nopietni nodarbojos ar basketbolu. Dzīvoju Jūrmalā. Ļoti patīk sportot un izklaidēties ar draugiem. Cstrikē neesmu pokemons, nerakstu šādus tekstus - (ČaU, kĀ iEt? kO dArI? =]]]]]]]]]]]]] ) vai nelieku/neatbalstu nikus kā piem. - C1pArS^ , C0kAkoLA___ . + Es varētu palīdzēt ieinterisēt tautu ,lai pievienojas mūsu HZ serverī, un vienkārši palīdzēt tikt vaļā no nelabvēlīgiem cilvēkiem - [] vai MAT or rasisms. Protams,ja vajag ko vairāk,jautājiet - palīdzēšu!
Paldies, ka jūs izlasījāt,ceru uz labāko.

apavss

Number of posts : 2
Registration date : 20.02.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Pieteikums uz ACC. Empty Re: Pieteikums uz ACC.

Post  cNctema Ceturtdiena Marts 13, 2008 10:45 pm

gadi par maz!
piekāp pēc diviem gadiem.. alien
cNctema
cNctema
Admin

Number of posts : 26
Registration date : 03.02.08

https://hzlv.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Pieteikums uz ACC. Empty Re: Pieteikums uz ACC.

Post  apavss Ceturtdiena Marts 13, 2008 10:48 pm

Omg. glak

apavss

Number of posts : 2
Registration date : 20.02.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Pieteikums uz ACC. Empty Re: Pieteikums uz ACC.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā