hz.lv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tiesiibas uz pub 1:)

2 posters

Go down

tiesiibas uz pub 1:) Empty tiesiibas uz pub 1:)

Post  Bang Trešdiena Marts 05, 2008 3:19 pm

Juris,apalji 30:)
*Bang,serveros arii taads pats
*amx_ban,xvotemap,xgag,xkick,xslay(ja serverim nav auto slay)xslap un slot
*banu pielietoshu aciimredzamu 4iiteru likvideeshanaa,kaa arii rasu naidu kurinaashanas meegjinaajumos.xvotemap principaa vaidzeetu tikai saakumaa kameer nav tautas-lai vnk vinjus(speeleetaajus) notureetu.kad buus serverim tauta savaakta,varat nonjemt:)xgag izmantoshu piem tizlo dziesmu liceejiem pa mic vai arii ja labs speeleetaajs bet tekstos nemaak savaldiities:)un arii tiem likshu,kuri nepamatoti dirsh virsuu normaaliem speeleetaajiem par 4iitoshanu.xkick-piem ja ir pilns serveris un kaadam 4elam ir rez 0-9,lai atbriivotu vietu(varbuut:))kaadam daudzsoloshaakam:)xslay izmantoshu ja piem kaadam ir c4(teram)un vinjsh neiet likt un neljauj to izdariit arii kaadam citam kaa arii par flash meshanu saveejiem raunda saakumos.xslap-lai pamodinaatu kaadu guljosho aiz kastes:)slot-jo serveris kljuus ljoti populaars un gruuti buus tikt iekshaa:)))
*apmeeram 5gadus ar nelielaam pauzeem
*dazhos forshos:)(pateiktu kuros bet nemaaku bez adreshu teikshanas)Smile
*nu ko lai par sevi daudz saka?droshvien visi apdirsiisies par maniem gadiem:)vecums nav shtjeerslis:)vareetu jums nodereet kaa labas reklaamas vietas iipashnieks.respektiivi man pieder dr.lv cs domubiedrugrupa kura ir populaaraakaa speelju kategorijaa un kurai ir paari pa 8000 potenciaalu juusu projekta klientu!p.s. droshvien kaads iebildiis ka neesmu serverii speeleejis,bet man parasti vienam nepatiik speeleet:) un ja es tur esmu un esmu savaacis cilveekus,tad negribeetos,ka kaads pedinjsh(4iitu iipashnieks)vinjus iztrenkaa!GL

Bang

Number of posts : 3
Registration date : 05.03.08

Atpakaļ uz augšu Go down

tiesiibas uz pub 1:) Empty Re: tiesiibas uz pub 1:)

Post  cNctema Trešdiena Marts 05, 2008 3:48 pm

Piešķirts: amx_ban,xgag,xkick,xslay,slap,say
cNctema
cNctema
Admin

Number of posts : 26
Registration date : 03.02.08

https://hzlv.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā